Subota, 20 Apr 2024, 03:55:02
Dobrodošli Gost

Dobrodošli na Raletov muzički sajt - koji je u TEST FAZI ...

nisam siguran kako ce ovo ispasti ali reko da pokusam nesto - Forum

[ Nove poruke · Posetioci · pravila foruma · Pretraga · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » MUZIKA » KLAVIJATURE » nisam siguran kako ce ovo ispasti ali reko da pokusam nesto (poz svima)
nisam siguran kako ce ovo ispasti ali reko da pokusam nesto
mikaDate: Petak, 15 Apr 2011, 14:54:48 | Message # 1
Početnik
Group: Registrovani članovi
Messages: 2
Reputation: 0
Status: Van veze
[color=blue]Super sto postoji sajt sa besplatnim stvarima steta samo sto je jako siromasan sa fajlovima ali to je normalno tako je i kod moja dva....Puno srece sa daljim napredovanjem.
Ja sviram roland G-800 i imam ritmova...kako da ih uploadujem na ovaj sajd da doprinesem???Trenutno ga prodajem pa se nadam uzeti korg PA-50....Toliko imam kinte a i mislim da ce mi on biti dovoljan.
Pa eto da ne odstupam od teme puno spomenuo sam klavijature xD,jeste da su dinosaurusi ali sta da radim to posedujem trenutno.Riknuo mi je floppy na rolandu pa pokusavam naci-jel mi moze neko pomoci?Pase od starog kompa koji ima floppy sa dzamperima.A da i jos nesto.....Ja se izvinjavam administratoru ali neka polja u koja se unosi text su crna kao i sam text tako da se ne vidi sta se pise sve dok ne zaokruzim to sa misem...Poz...
 
RaleDate: Petak, 15 Apr 2011, 15:43:57 | Message # 2
MASTER ADMINISTRATOR
Group: Administrator
Messages: 2
Reputation: 5
Status: Van veze
Pozz tebi i hvala na javljanju. Sajt je do daljeg u fazi izrade i testiranja, jer nemam vremena da ga zavrsim kako treba.
Admin


Obavezno pročitati pravilnik !
 
pveka903Date: Ponedeljak, 20 Jul 2020, 18:06:27 | Message # 3
Početnik
Group: Registrovani članovi
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Van veze
zna li neko kako da ubacim narodne ritmove u  yamaha dgx 620.  hvala
 
Forum » MUZIKA » KLAVIJATURE » nisam siguran kako ce ovo ispasti ali reko da pokusam nesto (poz svima)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Kategorije
Tag Board
Logovanje
Kalendar
Pretraga
Copyright Rale023 © 2024 | Free website builderuCoz